Navštívte nás na Facebooku
Jazyk: Slovenský Český
Nákupný košík je momentálne prázdny
Prihláste sa
Nový zákazník? Zaregistrujte sa

AirPhysio

AirPhysio - Oscilačná terapia pľúc s pozitívnym výdychovým tlakom (OPEP) na elimináciu hlienu

AirPhysio je medzinárodná dychová rehabilitačná pomôcka vyrobená v Austrálii s mnohými oceneniami používaná na liečbu astmy a CHOCHP

Ocenenie
Ocenenie
Ocenenie - Australian Made
AirPhysio

ASTMA

Astma je klinicky definovaná ako kombinácia rôznych respiračných príznakov (napr. sipot, dýchavičnosť, kašeľ a tlak na hrudníku) a nadmerných zmien vo funkcii pľúc. Príručka austrálskej astmy (AAH)

CHOCHP

CHOCHP je buď emfyzém a / alebo chronická bronchitída; Chronická bronchitída spôsobuje zápal a nadmerné vytváranie hlienu. Lieky pomáhajú zmierňovať zápaly a AirPhysio pôsobí na hlien.

BRONCHIEKTÁZIA

Bronchiektázia je spôsobená poškodenými riasami a / alebo mäkkým tkanivom. To spôsobuje zápal a nadmerné vytváranie hlienu. Lieky pomáhajú zmierňovať zápaly a AirPhysio pôsobí na hlien.

Čo je zariadenie AirPhysio OPEP?

AirPhysio je OPEP zariadenie na odstraňovanie hlienu a expanziu pľúc. Prístroj využíva úplne prirodzený proces nazývaný Oscilačný pozitívny výdychový tlak (OPEP). Pomáha to prirodzenému procesu čistenia tela. To pomáha udržiavať optimálnu hygienu pľúc a obnovuje kapacitu pľúc.

Používa sa pri liečbe respiračných stavov, ako je astma, CHOCHP, cystická fibróza, bronchiektázia atď.

Tieto choroby bránia schopnosti tela vyčistiť kontaminovaný hlien. U astmatikov je kapacita pľúc znížená o 5 - 25 ml / rok a u fajčiarov o 33 ml / rok. To môže spôsobiť dýchavičnosť po prekonaní niekoľkých schodov alebo pri ľahkom pokluse.

AirPhysio

Všetky produkty výrobcu:

AirPhysio - nízka kapacita pľúc

AirPhysio - zariadenie určené pre ľudí s nízkou kapacitou pľúc. AirPhysio pomáha pri liečbe astmy, CHOCHP, bronchiektázie a / alebo pri prechladnutí a chrípke. Táto verzia je vhodná aj pre jednotlivcov s nízkou pľúcnou kapacitou v dôsledku vysokého veku, slabosti dýchacích svalov alebo s ťažkými dýchacími podmienkami.

Dostupnosť: Pripravujeme
Cena: 69,90 EUR / ks

AirPhysio - priemerná kapacita pľúc

AirPhysio - priemerná kapacita pľúc je pomôcka určená pre väčšinu tínedžerov a dospelých, ktorí nemajú závažné pľúcne ťažkosti. Toto zariadenie má potenciál pomôcť spomaliť progresiu a zlepšiť dýchacie ťažkosti, ako je astma, CHOCHP, bronchiektázia, cystická fibróza atď. Pokiaľ nemáte závažné ochorenie pľúc alebo veľmi nízku kapacitu pľúc, táto verzia AirPhysio je odporúčanou verziou pre väčšinu ľudí.

Dostupnosť: Pripravujeme
Cena: 69,90 EUR / ks