Navštívte nás na Facebooku
Jazyk: Slovenský Český
Nákupný košík je momentálne prázdny
Prihláste sa
Nový zákazník? Zaregistrujte sa

VonDerWeid Aloe Arborescens

Farma Azienda Agricola il Pucino začala svoju činnosť v roku 1997 s experimentálnou plantážou Aloe arborescens na pobreží Terstu v Taliansku.

Plantáž bola v roku 2000 presunutá na Sicíliu do Valderice (Trapani) kvôli lepším klimatickým podmienkam: stredomorské podnebie, blízkosť mora a veľká vzdialenosť od všetkých možných zdrojov znečistenia.

Odvtedy sa plantáž vďaka starostlivému výberu najlepších odrôd rastliny a rastúcemu dopytu stala najväčšou nekrytou plantážou Aloe arborescens v Taliansku.

Na plantáži sa nachádza viac ako 10 000 rastlín a dokáže vyprodukovať viac ako 40 ton čerstvých listov každý mesiac.

Malá časť plantáže je vyhradená aj pre Aloe Vera.

Procesy hospodárenia a výroby sú v súlade s európskym zákonom o ekologickom poľnohospodárstve a sú certifikované ako ekologické (bio) inštitúciami IMC (Mediterranean Certification Institute) a CCPB srl.

Farma má na starosti všetky kroky produkcie a odosiela čerstvo nazbierané listy do laboratórií v Terste, kde sa každý deň spracovávajú. Tu sa nachádza aj naša administratívna časť.


Všetky produkty výrobcu:

ALOE ARBORESCENS Bio 500 ml - proti chrípke a kašľu

Výživový doplnok z rastliny Aloe arborescens (Aloe stromovitá) vyrobený podľa originálnej brazílskej receptúry. Aby ste kritické obdobie vírusových ochorení lepšie zvládli, odporúčame užívanie ešte pred nástupom tohto obdobia. Aloe arborescens má antivírusové pôsobenie a napomáha inaktivovať aj chrípkový vírus. Preto aj začínajúce vírusové ochorenie dokáže Aloe arborescens skrátiť a zmierniť. Ideálnou prevenciou nielen pred chrípkou je užívanie Aloe arborescens s krátkymi prestávkami od začiatku jesene až do jari (2-3 kúry), čím sa výrazne posilní imunita organizmu vďaka veľmi cenným zložkám tejto húževnatej rastliny: polysacharidy, vitamíny, minerály, stopové prvky, enzýmy, aminokyseliny, protizápalové látky, atď.

Dostupnosť: Momentálne nedostupný
Cena: 35,90 EUR / ks

ALOE ARBORESCENS Bio - klasická receptúra s agáve a destilátom (500 ml) - AKCIA!

Výživový doplnok podľa receptúry pátra Zaga s agáve. Vyrobený z rastlín Aloe arborescens, ktoré sú staršie ako 5 rokov. Vhodný pre diabetikov, pretože sirup z agáve má nízky glykemický index a nezvyšuje hladinu krvného cukru tak rýchlo ako med či cukor.

Dostupnosť: Momentálne nedostupný
Cena: 35,90 EUR / ks

ALOE ARBORESCENS Bio - klasická receptúra s medom bez alkoholu (500 ml)

Výživový doplnok podľa receptúry pátra Zaga s medom bez alkoholu. Vyrobený z rastlín Aloe arborescens, ktoré sú staršie ako 5 rokov. Aloe prispieva k normálnej funkcii tráviaceho traktu a pečene.

Dostupnosť: Momentálne nedostupný
Cena: 35,90 EUR / ks

DRK kolagénový nápoj v prášku 160 g

Produkt v práškovej forme s príjemnou chuťou rozpustný vo vode. Obsahuje čistý morský kolagén (potrebný pre výživu chrupaviek a pohybového aparátu), kyselinu hyaluronovú a extrakt zo šípok s vysokým obsahom vitamínu C. Kolagén udržuje spojivové tkanivo svalov, šliach, kostí aj chrupaviek dostatočne pevné a odolné voči záťaži. Jeho nedostatok spôsobuje v celom tele stuhnutosť a bolesti kĺbov a svalov. Príjem hydrolyzovaného morského kolagénu je dobrou pomôckou pre náš organizmus, ktorého prirodzená produkcia v ľudskom tele po dosiahnutí určitého veku prudko klesá.

Dostupnosť: Momentálne nedostupný
Cena: 35,90 EUR / ks