Navštívte nás na Facebooku
Jazyk: Slovenský Český
Nákupný košík je momentálne prázdny
Prihláste sa
Nový zákazník? Zaregistrujte sa
Vytlačiť článok

Laktoferín - dôležitá úloha v imunitnom systéme

Článok vytvorený: streda, 2. novembra 2022, 17:31.32
Posledná zmena: streda, 2. novembra 2022, 17:31.32

Laktoferín je telu vlastná látka, ktorú si každý z nás tvorí sám. Vďaka svojim antivírusovým, antibakteriálnym a imunomodulačným vlastnostiam hrá laktoferín veľmi dôležitú úlohu v imunitnom systéme každého človeka. Laktoferín je teda látka telu vlastná a absolútne bezpečná!

Laktoferín podporuje obranu proti patogénom (vírusom, baktériám, plesniam) počas akútnej infekcie. Keďže väčšina z vás hľadá čosi, čo hneď zaberie pri infekcii a dokáže rýchlo nabudiť imunitu, aby čo najrýchlejšie zvládla prichádzajúci patogén, tak Lactoferín je najlepšia voľba. Je priam predurčený, aby sa užíval nie každodenne, ale len v čase, keď prepukne choroba.

Teda Lactoferín sa neužíva stále, preventívne, ale len v akútnej fáze infekcie. Je teda dobré ho mať doma ako prvú pomoc na rýchle zvládnutie choroby.

Laktoferín dokáže označovať bunky, kde sú vnútrobunkové parazity a týmto označením sú viditeľné pre imunitné bunky. Toto je dôležité pri boréliách, chlamýdiách, HPV, EB víruse (mononukleóza), toxoplazmózach a pod. Laktoferín je teda veľmi dôležitý pre tých, čo majú chronické infekcie (týchto problémov v populácii pribúda neuveriteľným tempom) a nevedia sa zbaviť patogénu. Laktoferín im tu dokáže veľmi pomôcť: bráni chronickým zápalom v tele a pomáha opravovať poškodené tkanivo po infekcii.

Hneď po prekonaní infekcie sa prirodzene musí znížiť reakcia imunitného systému a tým aj zápalový proces. Okrem toho po zápalovej reakcii telo musí opraviť poškodenia, ktoré tam vznikli. Aj tu je nápomocný Lactoferín: dokáže pomôcť regenerovať po chorobe. Napr. keď po prekonaní infekčného ochorenia človeka následne dlho trápi kašeľ. Zápal poškodil tkanivo a regenerácia nebola ukončená, zápal tam prebieha a dráždi na kašeľ a človek sa ho nevie zbaviť.

Laktoferín berie baktériám výživu a tým im znemožňuje prežitie a bráni vírusom vstupovať do buniek, čím bráni šíreniu infekcie. Laktoferín podporuje rast zdraviu prospešných baktérií. Podávanie Lactoferínu znížilo priepustnosť tenkého čreva spôsobenú liekmi proti bolesti. Laktoferín teda rieši aj deravé črevo.

Čo je pri Lactoferíne dôležité? Je to stupeň čistoty, korý je veľmi dôležitý, pretože nečistoty môžu ovplyvniť schopnosť Lactoferínu pomáhať nášmu zdraviu. Ak je Lactoferín znečistený časticami baktérií, nedokáže si plniť svoju funkciu a pomáhať tak imunite. Náš Lactoferín má viac ako 98% čistotu. Jedná sa o mimoriadne vysokú kvalitu.

Okrem toho je pre účinnosť Lactoferínu kľúčové aj to, aby sa pri čistení oddelil denaturovaný laktoferín, ktorý v tele nemá zdraviu prospešné účinky, lebo je neaktívny. Samozrejme aj toto výrobca suroviny dôkladne kontroluje.

Lactoferin pure predstavuje výrobok vrcholnej svetovej kvality. Tento výrobok vám môže pomôcť zvládať nielen akútne infekcie, ale aj zlepšiť chronické infekcie boreliózy a pod., zároveň pomôže telu dobre sa zregenerovať po infekcii, aby po chorobách nevznikali ďalšie zdravotné komplikácie.

LACTOFERIN pure

LACTOFERIN pure obsahuje 200 mg prírodného laktoferínu v každej kapsuli. Vysoko kvalitný čistený laktoferín.

 

Dostupnosť: dodanie cca 10 dní
Cena: 36,00 EUR / ks