Navštívte nás na Facebooku
Jazyk: Slovenský Český
Nákupný košík je momentálne prázdny
Prihláste sa
Nový zákazník? Zaregistrujte sa
Vytlačiť článok

Vyrobte si vlastnú kozmetiku v bio-kvalite.

Článok vytvorený: štvrtok, 28. marca 2019, 11:56.26
Posledná zmena: piatok, 7. októbra 2022, 17:04.49

Vyrobte si vlastnú kozmetiku v bio-kvalite

Produkty zn. MALINNA° pomáhajú organizmu regenerovať sa, pričom každý jeden produkt má svoju nenahraditeľnú úlohu v celom systéme starostlivosti o telo zvnútra aj zvonku. Môžete nimi nahradiť väčšinu existujúcich komerčných produktov. Pozrite sa preto, čo všetko si viete z jednotlivých produktov vyrobiť:

MALINNA° Elixir Mint

  • Minerálna alkalická voda (pleť)
Výroba: zrieďte Malinna° elixír v pomere 1:10 s destilovanou vodou alebo fyziologickým roztokom z lekárne do fľaštičky s rozprašovačom.
Použitie: nasprejujte pokožku tela po sprchovaní a následne aplikujte MALINNA° intensive body cream lavender v malom množstve, zvýšite tak plochu, ktorú sa vám s malým množstvom krému podarí nakrémovať a tiež jej dodáte výživu obsiahnutú v elixíre, takisto ju môžete kedykoľvek použiť na osvieženie pokožky tváre.
  • Dezinfekčný sprej (na ruky)
Výroba: zrieďte Malinna° elixír v pomere 1:10 s destilovanou vodou z lekárne do fľaštičky s rozprašovačom.
Použitie: tento dezinfekčný sprej naozaj ničí baktérie (na rozdiel od mnohých dezinfekčných chemikálii na tento účel) a umožní vám byť v pohode a bezpečí na cestách, kde nemáte prístup k vode a mydlu a ste oveľa viac vystavení kontaminovanému prostrediu.
  • Zubná pasta
Výroba: pasta z elixíru síce ako pasta vyzerať nebude, ale vie nahradiť jej funkciu, pení a zuby dokonale vyčistí a vydezinfikuje ústnu dutinu.
Použitie: kvapnite elixír na zubnú kefku a postupujte ako pri bežnom čistení zubov.
  • Ústna voda
Výroba: zrieďte Malinna° elixír v pomere 1:20 s destilovanou vodou z lekárne.
Použitie: ako bežná ústna voda, ideálne pri výskyte áft, po dentálnom chirurgickom zákroku a pri inom dôvode zápalového ochorenia zubov, ústnej dutiny a mandlí (kloktať).
 

MALINNA° body wash and shampoo

  • Odličovacia pena
Výroba: zrieďte šampón v pomere 1:10 s destilovanou vodou z lekárne do nádobky so speňovačom.
Použitie: získanú penu naneste na tvár a odstráňte make-up a znečistenie, pena vyčistí póry a je protizápalová, tiež ju môžete používať namiesto sprchovacieho gélu, ozdravovacie kúry ale odporúčame robiť s koncentrátmi.
UPOZORNENIE: vyrábajte výlučne z geránia, levandule, šalvie alebo ruže, ostatné šampóny kvôli obsahu daného esenciálneho oleja pri kontakte s očami môžu vyvolať podráždenie (citrón, mäta a škorica).
  • Mydlo na ruky
Výroba: zrieďte šampón v pomere 1:4 s destilovanou vodou z lekárne do nádobky s dávkovačom alebo použite ako mydlo odličovaciu penu.
Použitie: umývanie a dezinfekcia rúk.
 

MALINNA° intensive cream

  • Deodorant

Použitie: podpazušie najprv nasprejujte zriedeným Malinna° elixírom a následne použite minimálne množstvo levanduľového alebo oreganového krému, ktorý zabráni vzniku baktérii a zápachu vznikajúceho z rozkladu potu.

  • Telové mlieko
Výroba: zrieďte krém v pomere 1:1 alebo 1:2 s destilovanou vodou z lekárne a dobre rozmiešajte alebo použite jeho koncentrovanú verziu na vlhké telo alebo na telo nasprejované roztokom elixíru a destilovanej vody.
Použitie: na pokožku celého tela.