Navštívte nás na Facebooku
Jazyk: Slovenský Český
Nákupný košík je momentálne prázdny
Prihláste sa
Nový zákazník? Zaregistrujte sa
Vytlačiť článok

LAVYLITES - pomoc a podpora pre seberegeneráciu a harmonizáciu tela i ducha

Článok vytvorený: štvrtok, 30. septembra 2021, 16:47.31
Posledná zmena: štvrtok, 30. septembra 2021, 17:41.10

Produkty LAVYLITES:

- sú 100% prírodné produkty, z čistých kontrolovaných prírodných zdrojov.
- Ich blahodarný efekt je posilnený nanotechnologickým spracovaním z niekoľko tisíc rastlín, minerálov a kryštálov.
- Nanoefektory behom pár sekúnd preniknú hlboko do organizmu.
- Harmonizujúce informácie z prírody sa pohybujú po celom fyzickom a energetickom tele.
- Podpora samoregeneračného procesu tela.
- Výrobky sú vhodné pre deti aj pre domáce zvieratká.
- Bez vedľajších účinkov.
- Široké spektrum antibakteriálnych, fungicídnych a protizápalových účinkov.
- Program nanoefekt – unikátny na svete.
- Každodenné používanie produktov Lavylites mimoriadne podporí obnovu vášho šťastného života.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIELavylites je úplne nová technológia, ktorá pomocou nových zistení v biológii a kvantovej fyzike a pomocou celkom nového a unikátneho technologického postupu dokáže z prírody extrahovať takzvané nanoefektory“. Nanoefektory sú veľmi malé (1-2 nm) "uzlíčky" informácií (energetické vzory) z nedotknutej prírody: z bylín, minerálov, kryštálov, koloidných kovov a meteoritov. V jednom jedinom nanoefektore je mnoho tisíc informácií z prírody. Tieto informácie z čistej prírody sú telu vlastné a bunky našich tiel ich potrebujú k tomu, aby fungovali správne. Pôsobia na náš organizmus ako elixír. Produkty sú vhodné aj pre tehotné ženy a deti už od narodenia, pre zvieratá i rastliny. Možno ich používať aj s liekmi.

Obvykle začíname s výrobkom Lavyl Auricum, ktorý môže vášmu telu pomôcť v mnohých oblastiach – fyzických, mentálnych, energetických, a to s použitím zvonku aj zvnútra. Streknite ho nielen na bolestivé miesto, ale aj na zátylok a krčnú chrbticu – tu je centrum pre prenos informácií po energetických dráhach do celého tela a hypofýzy. Pred streknutím niekoľkokrát pretrepte kvôli jeho aktivácii.

 

Ideálne použitie produktov

Odporúčame vám najprv zamyslieť sa nad svojou doterajšou životosprávou. Pokiaľ ste napr. užívali lieky alebo iné chemické produkty, je vhodný pre zvýšenie efektivity účinkov produktov Lavylites nasledujúci postup:

1. LAVYL LYMPHHAEVYL IMPULSEPENTYLL:HEART – táto kombinácia pomôže uvoľniť transportné cesty (lymfatický systém, tráviaci trakt, cievny systém) pre vyplavovanie nežiadúcich látok z tela, pričom sa optimálne upraví pH organizmu.

2. SOLVYL FullFlexSOLVYL CellClear – pomáhajú pohodlne a bezproblémovo odviesť toxíny a ťažké kovy z tela von.

3. Ostatné produkty sú určené pre konkrétne časti ľudského tela. Na základe skúseností sú po dvoch prvých krokoch transportné cesty pre odvod nečistôt natoľko uvoľnené, že pôsobenie ostatných produktov je oveľa efektívnejšie.