Navštívte nás na Facebooku
Jazyk: Slovenský Český
Nákupný košík je momentálne prázdny
Prihláste sa
Nový zákazník? Zaregistrujte sa

Paino Technology

Jednou z hlavných príčin chorôb a starnutia je tzv. oxidatívny stres. Vytrvalý oxidatívny stres sa podieľa na vzniku väčšiny civilizačných ochorení, rakoviny a procesu starnutia. Ak trpíme týmto druhom stresu, obyčajne v našom tele prevažujú toxíny a iné patogény. Vo všeobecnosti sa predpokladá, že za vznik oxidatívneho stresu sú zodpovedné reaktívne formy kyslíka (ROS, Reactive Oxygen Species).

Molekulárny vodík (MV) sa ukazuje ako biologicky účinný prostriedok vhodný na preventívne i liečebné aplikácie. Mnohé doterajšie výskumy (predovšetkým v Japonsku) objasnili jeho základné fyziologické účinky. MV je jedinečná molekula, ktorá je najsilnejším antioxidantom v prírode: MV je 863-krát účinnejší než koenzým Q10, 221-krát účinnejší než polyfenoly a 176-krát účinnejší než vitamín C. MV na rozdiel od ostatných antioxidantov nemá žiadne negatívne účinky.

MV ako najmenšia molekula vo vesmíre rýchle preniká tkanivami a bunkami, je schopný preniknúť všetkými biologickými membránami vrátane bunkových a vnútrobunkových obalov. Prenikne aj cez krvno-mozgovú bariéru, ktorú však iné antioxidanty prekonať nemôžu. Pomáha predchádzať poškodeniu buniek a tvorbe zápalov. MV pracuje ako selektívny antioxidant, ktorý zlikviduje iba nebezpečné radikály v akejkoľvek koncentrácii, ale tie užitočné zachová. MV cirkuluje v tele vo forme iónov s voľným elektrónom, tie reagujú s voľnými kyslíkovými radikálmi (OH) a neutralizujú ich. MV produkuje negatívny oxidačno-redukčný potenciál v tele, vďaka ktorému sa zvyšuje schopnosť organizmu bojovať s voľnými radikálmi a oxidatívnym stresom. Jeho účinky výrazne ovplyvňujú a podporujú boj proti tzv. civilizačným ťažko liečiteľným chorobám, a to ako v štádiu pred ich vypuknutím, tak aj v štádiu už rozvinutého ochorenia.

Viac o molekulárnom vodíku v článku Využitie molekulárneho vodíka pre ľudský organizmus - terapia molekulárnym vodíkom.

Viac informácií o produktoch nájdete na: www.hydrogenius.sk.


Všetky produkty výrobcu: